رمضان، به وقت بندگی

   چند روزی‌است که پیک خداوندگار دق الباب وجود کرده و ما را فراخوانده‌است به میهمانی بزرگ رمضان. لازم نیست جای دوری بروی، این میزبان عزیز خودش بر تو وارد می‌شود، سفره‌های رنگین از برکت و رحمتش را در وجودت می‌گسترد و نفس نفس‌هایت را معطر به ثنا و ثواب می‌سازد.
   امسال با خود عهد کرده‌ام به پاس آمدنش قربانی کنم. آری، دشنه‌ای از اراده تیز کرده‌ام تا به آن هر‌آنچه که بوی نفسانیت و غیر می‌دهد، در وجود خویش سر ببرم. امسال را به تمامیت اجزا و جوارحم قول داده‌ام که لحظه لحظه‌های رمضان را انسان زیست کنم.
   که مملکت وجود ما را تنها، سکونت انوار الهی سزاست.
   سربند جهادت را ببند که رمضان رزم‌گاه آمادگی برای جهاد اکبر است در طول سال...

/ 5 نظر / 63 بازدید
ساحل هدایت

کاش در این رمضان لایق دیدار شوم سحری با نظر لطف تو بیدار شوم کاش منت بگذاری به سرم مهدی جان تا که هم سفره ی تو لحظه دیدار شوم با ارزوی قبولی طاعات وعبادات شما دوست عزیز وبلاگ ساحل هدایت مسابقه برگزار می کند: قرار است در این مسابقه شما با چند خط نوشتن جمله ی زیر را برای ما کامل کنید: من قول می دهم به امام زمان(عج) که.............................. دوستان زیز بنویسید اگه قرار باشه به امام زمان(عج)قولی بدهید چه قولی می دهید. تا پایان ماه مبارک رمضان فرصت دارید تا جواب را برای ما بفرستید.(یا در قسمت نظرات یا از طریق فرستادن ایمیل)

فرزند خاک

سلام نماز و روزتون قبول ممنون... مشکوک؟؟لبخند به زور هستیم در فرزند خاک... دعایم کنید یاعلی مددی

فرزند خاک

سلام... جهاد...سخت است...مخصوصا اکبرش... التماس دعا یاعلی مددی

فرزند خاک

سلام.... خیلی التماس دعا این شبها...خیلی التماس دعا یاعلی مددی